PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7961}

Młodzi gniewni

Dangerous Minds
7,5 165 096
ocen
7,5 10 1 165096
6,3 15
ocen krytyków
Młodzi gniewni
powrót do forum filmu Młodzi gniewni

A Na imdb
User Rating: 5.7/10 (9,938 votes)
;/

Finalny_Odbiorca

Bo tam głosują ludzie którzy się na kinie nie znają.

sangreal

Taaa, nie znają się na kinie... To ciekawe dlaczego kretyńskie komedie dla nastolatków, które tam są oceniane na 2/3, u nas zyskują grono wielbicieli i mają oceny po 8-10.

milila

Bo u nas w kraju nie jest do śmiechu i ludzie kochają się w "kretyńskich" komediach i filmach :)
Nie ma czegoś takiego jak znanie się na kinie :) Każdy ma swoje gusta i guściki.
Nie ważne jak tam oceniają ten film, mam w nosie jak nawet WY, moi bracia i siotry na niego spoglądacie. Ja go uwielbiam i tyle w tym temacie.

ocenił(a) film na 10
Finalny_Odbiorca

Zaufaj mi i nigdy nie sugeruj się średnią na imdb! :)

ocenił(a) film na 8
Finalny_Odbiorca

przecież to nie jest arcydzieło...


za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki

tomek9119

Jest, oj jest JAK NA TAMTE CZASY W KTÓRYCH BYŁ PISANY SCENARIUSZ I KRĘCONY FILM.
Nie jest za krótki, jest w sam raz :) Ale ja bym proponowała nakrecenie naszej polskiej wersji tego filmu :) U nas też przydałaby się walka z cenzurą w Mediach :)) Mogę Was nakręcić ;D Mogę napisać scenariusz :D:D Ale póki co czasu nie mam... bo studia mi się zaczęły ^^
Kto chciałby zagrać którą postać? ;)

Finalny_Odbiorca

A co nas obchodzi ten ranking? To tylko amerykanie. Dla nich batman jest lepszy. Film fajny, troszkę zbyt moralizatorski i wzruszający.

ocenił(a) film na 3
Finalny_Odbiorca

BO TO ZWYKłY GNIOT JEST...

dlaczego? nawet mi sie pisac nie chce...

ocenił(a) film na 3
Finalny_Odbiorca

pisząc "gniot" mam na mysli "Młodych...". a na filmwebie głosuje i pisze mnóstwo ludzi, którzy na kinie się po prostu nie znają...

ocenił(a) film na 7
Miki_34

Ten film nie jest arcydziełem. Najwyżej 7/10. Dobra muzyka i niezły klimat, ale to o wiele za mało żeby nazwać ten film arcydziełem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones