PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7961}

Młodzi gniewni

Dangerous Minds
7,5 165 061
ocen
7,5 10 1 165061
6,3 15
ocen krytyków
Młodzi gniewni
powrót do forum filmu Młodzi gniewni

To jest klasyk, takich filmów się nie zapomina, daje mu 10/10 :)))

ocenił(a) film na 10
x_Mari_x

Mam podobne zdanie ,mogę oglądać go 10000000000 razy a i tak mi się nie znudzi xD

ocenił(a) film na 9
magdalol5

Film opowiada prawdziwą historię choć czasem trudno w to uwierzyć, sprawia wrażenie typowego amerykańskiego filmu dla nastolatków ale mimo to jest genialny. Kultowy film, strasznie jarałem się nim w dzieciństwie. Daje 9/10/

ocenił(a) film na 10
x_Mari_x

Mnie też się podoba ;D 9/10 chociaż mogłabym dać 10/10 ale wtedy oceniłabym tak samo jak titanica a przeciez titanic lepszy więc 9/10 ;D

ocenił(a) film na 10
Skrzacik_95

Daje 10/10, film naprawdę godny polecenia, pierwszy raz go widziałam jako nastolatka, dobre kilka lat temu, utkwił mi w pamięci, mogę go wciąż oglądać i nigdy mi się nie znudzi, rewelacja

ocenił(a) film na 8
xxxangelaxxx

No moja ocena to 10/10 film rewelacja bez 2-óch zdań ! świetnie przedstawiona ta historia, która wydarzyła się naprawdę, no typowa klasa, typowa społeczność z biednych rodzin i biednych ulic, aż się zdziwiłem że nauczycielka wywołała na nich taki wpływ. Cholernie szkoda mi Emilio Ramireza ale on tak naprawdę żyje, w filmie został zabity co jest fikcją hollywoodu... ale film no arcydzieło i już ;_)

x_Mari_x

Zgadzam się, film podobał mi się zarówno 10 lat temu jak i teraz.
Świetna fabuła, nadal tyczy się dzisiejszych czasów, świetna gra aktorska i muzyka m.in. nutka Coolio - Gangsta's Paradise , która też przez tyle lat mi się nie znudziła.
Polecam 10/10

ocenił(a) film na 8
MalenkaOlenka

Dokładnie :) w pełni się z Tb. zgadzam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones