PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7961}

Młodzi gniewni

Dangerous Minds
7,5 165 063
oceny
7,5 10 1 165063
6,3 15
ocen krytyków
Młodzi gniewni
powrót do forum filmu Młodzi gniewni

Film o heroicznej kobiecie, która ucząc ratuje życie swoim uczniom dając im szansę na nowe, lepsze życie. Niestety nie uratuje wszystkich. Zawsze na tym filmie płaczę ...

ocenił(a) film na 8
peza_92

Serio takich nauczycieli brakuje wszędzie. Nawet w zwykłych klasach. W Polsce np mamy głupie podążanie za programem, ja już mam to za sobą ale wiem że nic się nie zmieniło.

ocenił(a) film na 9
pawell190

Nauczyciel tak jak każdy powinien mieć 'powołanie', w przeciwnym razie będzie odwalał tylko pańszczyznę, z której nic nie wynika :////

peza_92

Kiedyś widziałem film z Samuelem L. Jacksonem gdzie on też grał nauczyciela, czy może ktoś kojarzy tytuł?

ocenił(a) film na 7
sarnator

mysle ze chodzi ci o "one eight seven / paragraf 187"
dobry film

El_Magiko

Ten film to Trener.

ocenił(a) film na 7
Dodo45

trener to bardziej o trenerze niz nauczycielu:)
no ale wsumie oba moga pasowac, za malo szczegolow

El_Magiko

No w sumie masz rację, ale nie oglądałem "One eight seven" więc podałem "Trenera".

ocenił(a) film na 7
Dodo45

a ja odwrotnie, nie ogladalem trenera
no ale mysle ze warto one night seven obejrzec, bardzo fajny moim zdaniem

peza_92

Jednak w Polsce się to nie zdarza, tu nie trafiłam na ani jednego nauczyciela z powołania, który naprawdę interesował się życiem uczniów poza zajęciami i który by pomógł im w trudnościach....

ocenił(a) film na 9
shivase

Ja spotkałam, nawet dwóch ;)
Zawsze chciałam być nauczycielem, ciekawe czy powołanie bym miała??
Myślę (mam nadzieję), że jestem pielęgniarką 'z powołaniem' ... myślę ;)

peza_92

Jeżeli spotkałaś takich nauczycieli, to nic tylko pozazdrościć. :) Swoją drogą ja bym się w życiu nie nadawała na nauczycielkę, zbyt wybuchowa jestem...:(

ocenił(a) film na 9
shivase

Moim zdaniem w byciu nauczycielem liczy się najbardziej fakt, żeby zawsze (mimo wszystko) być po stronie ucznia ...
A co do wybuchowości-większość kadry nauczycielskiej naszego kraju jest wybuchowa ;)

peza_92

Moi nauczyciele zawsze brali klasę zbyt ogółowo, nie starali się pomagać indywidualnie każdemu z nas, tylko jak można pomóc nam - klasie. No i oczywiście patrzeli z góry i bronili swoich racji, ale było - minęło.

Pozdrawiam :D

ocenił(a) film na 9
shivase

Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 9
peza_92

Jak czasem słucham opowieści znajomych nauczycielek , to się aż gotuję .
To co gnojki wyprawiają czasem to przechodzi ludzkie pojęcie.
Ja bym się na bank nie nadawał na nauczyciela , bo bym któregoś szczyla pewnie uszkodził w którymś momencie.
Nie mówię , że moje pokolenie to jakieś święte było , stawialiśmy się nauczycielom , ale jakieś zasady się zachowywało.
Teraz - zero zasad , gnojek potrafi macią do nauczycielki rzucić i nic mu nie można zrobić .
Najgorzej jest w gimnazjach.
W podstawówce jeszcze za mali co by się sadzić , a w liceum już trochę poważnieją.
Ale gimnazjum to podobno masakra.
Nie znam żadnego nauczyciela który by się wypowiadał za utrzymaniem tego sztucznego tworu jaki zafundowali "reformatoły" .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones