PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7961}

Młodzi gniewni

Dangerous Minds
7,5 165 061
ocen
7,5 10 1 165061
6,3 15
ocen krytyków
Młodzi gniewni
powrót do forum filmu Młodzi gniewni

DLA NASTOLATKÓW:)

ocenił(a) film na 7

każdy szanujący sie dzieciak oglądał ten film i jarał się nim. Ja też i się tego nie wstydze w wieku 14 lat każdego kreći mafia hip hop i ćpuni. Oczywiście kreći to tych którzy tego życia nie znają. Ale większość wyrasta i po 10 latach próbuje obejrzeć ten film to jakoś strudno już. Ale uważam ,że to klasyk młodzieżowy ;)

Anula_3

w takim razie nie zrozumiałaś tego filmu skoro twierdzisz że to dla dzieciaków. Owszem film dla młodzieży ale nie tylko wielu dorosłym przydała by się taka nauka jaka wypływa z tego filmu. Bardzo dobry bez zastanowienia daje 10.10

ocenił(a) film na 5
Szmminka

10?... Dobra, podobno o gustach się nie dyskutuje, ale jeżeli ktoś w takim "rozrywkowcu" widzi "głęboką naukę" i szafuje za to najwyższą oceną, to jest przegięcie deski :P Ja obejrzałam i nie dostrzegłam żadnej nauki oprócz nachalnej dydaktyki i morałów w kilku momentach. Tylko kilku, ale zawalają cały film. Dałam 5 tylko ze względu na ścieżkę dźwiękową.

Daguchna

no bo nie rozumiesz takich filmów i morałów z nich wypływających, nie ma się czego wstydzić:)

Anula_3

To nie tylko jest dla młodzieży. W tym filmie można się wczytać w przesłanie dla dorosłych, którzy nie słuchają tych młodych i nawet nie próbują ich zrozumieć. To również przez nich dzieje się to, co się dzieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones