PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7961}

Młodzi gniewni

Dangerous Minds
7,5 165 061
ocen
7,5 10 1 165061
6,3 15
ocen krytyków
Młodzi gniewni
powrót do forum filmu Młodzi gniewni

Takich filmów jest na pęczki. Chyba tylko częste powtarzanie w tv sprawiło, że ludzie uwierzyli,
że to dobry film. Właściwie on niepokojąco zbliża się do poziomu kupy.

ocenił(a) film na 8
jasiu15

sam jestes przecietny buraku

jasiu15

Film nie jest przeciętny. Fajnie się go ogląda :D

ocenił(a) film na 6
jasiu15

stop it you......... :((((((((

ocenił(a) film na 5
jasiu15

Zgadza się, dużo jest takich filmów o zbuntowanych uczniach z plebsu i nauczycielu który "odmienia ich życie".

ocenił(a) film na 8
jasiu15

Pewnie dlatego, że gdy powstał był filmem z tego gatunku, który odniósł duży sukces. Potem powstało jeszcze wiele takich filmów, ale ten zapadł w pamięci wielu osobą, jako szczególnie dobry. Wszystko zależy od tego w jakim czasie się go ogląda, ile się miało lat, gdy widziało się po raz pierwszy, itd. Pamiętam, że gdy się pojawił, to piosenka z niego leciała non stop wszędzie, trafiło akurat na niego, że jest kultowy w swoim gatunku. Takie moje zdanie;)

ocenił(a) film na 7
emkagoska

Zgadza się to był jeden z pierwszych tego typu filmów.Najbardziej zapadł mi w pamięć jednak, ten kultowy już soundtrack Gangsta's Paradise.

pokemon227

"Szkolna dżungla" (1955)?

ocenił(a) film na 9
emkagoska

10/10 za wypowiedż

ocenił(a) film na 10
jasiu15

kupe masz w mózgu, a podaj mi 15 tytułów cwaniaczku, a to jest klasyk

agahub37

Klasyk gdzie?

ocenił(a) film na 10
NickError

jesteś za głupi na zrozumienie.

agahub37

Czego?

NickError

Tak właśnie myślałem.

ocenił(a) film na 9
jasiu15

Po tym tekście bardzo łatwo można stwierdzić,że film zobaczyłeś w przeciągu ostatnich 5-10 lat.A to wszystko wyjasnia.

Berith7777

Dokładnie.

jasiu15

kolejny z pokolenia gimbów który g*wno wie a duży mówi, kur*a i taki p*jeb ma dostęp do internetu, jeszcze muszę cenzurować przez typa

ocenił(a) film na 5
MartynS

mnie bardziej martwi, że dostęp do internetu mają takie niewychowane buraki jak ty.

jasiu15

Mnie najbardziej martwi głód w Afryce.

ocenił(a) film na 5
transistor152

serio Cię to martwi?

jasiu15

Nom.

ocenił(a) film na 5
transistor152

To ciekawy temat. Choć odbiegamy tu od filmu, to może chciałbyś odpowiedzieć dlaczego się tym przejmujesz?

ocenił(a) film na 8
jasiu15

Martwi mnie Twój nick bo świadczy o Twoim wieku dziecko... Jak Ty masz zrozumieć taki film jak ledwo odszedłeś od Power Rangers...?

ocenił(a) film na 5
ciastek14

liczba w twoim nicku to twoje iq?

ocenił(a) film na 8
jasiu15

liczba w moim nicku to ilość zdmuchnięcia z powierzchni ziemi takich gości jak Ty... takie rzeczy jak kupa czy buraki to oprócz talerza widziałeś pewnie jeszcze tylko w lustrze...? nie wypowiadaj się o filmach człowieku jak ich nie możesz zrozumieć. Ludzie zachwycają się jakimś "jestem Bogiem" czy "szklana pułapka 5" dla mnie to dno ale ich nie krytykuję bo każdy ma swój gust... widać każdy oprócz Ciebie. pozdrawiam fanów w/w filmu

ciastek14

Z takim nickiem to lepiej nie strzelaj sobie w stopę.

MartynS

Bardziej szkoda pokolenia, z którego ty jesteś.

ocenił(a) film na 3
jasiu15

proste - ta padlina filmu to lewackie brednie, a jak powszechnie wiadomo lewactwo łączy się głównie z upośledzeniem umysłowym, czyli w skrócie z głupotą... że głupich jest więcej niż niegłupich, to już masz odpowiedź, dlaczego jest tak a nie inaczej ;]

ocenił(a) film na 8
jasiu15

eheheh i pisze to koles co dzień świstaka ocenił na 9/10 mheheh zal

ocenił(a) film na 5
mohbiacodbf

chyba nie za bardzo kojarzysz Dzień Swistaka skoro dziwi cię wysoka nota... Wporównaniu do Młodych Gniewnych to przecież wręcz arcydzieło... Nie lubię się podpierać jakimiś rankingami (bo większości moich ulubionych filmów tam nie ma) , ale na IMDB Młodzi Gniewni - 6,3 a Dzień Świstaka - 8,1.

mohbiacodbf

Ty masz "Gladiatora" na 10/10 i co?

ocenił(a) film na 8
jasiu15

a dla mnie jesteś zwykłym chwastem który przeszkadza w życiu innym... Szczynu za dyche. łeb bym Ci roztrzaska chętnie frajerze

ocenił(a) film na 5
sirCharles00

odstawiłeś leki?

ocenił(a) film na 8
jasiu15

buda leszczu

ocenił(a) film na 5
sirCharles00

przecież widać, że ich potrzebujesz... Nawiasem mówiąc, tak do ciebie w domu mówili?

ocenił(a) film na 8
jasiu15

U ciebie w domu wszyscy koniowi obciagali

sirCharles00

"Are you gonna bark all day, little doggie, or are you gonna bite?"

ocenił(a) film na 8
jasiu15

nie,nie to Twój gust filmowy się zbliża do poziomu kupy! Gimbusku

ocenił(a) film na 5
Siara_90

Trzeba miec mentalnosc gimbusa, zeby komus wypominac wiek. Nawiasem mowiac, zanim to zrobisz, lepiej usun swoj rok urodzenia z nicka.

ocenił(a) film na 8
jasiu15

Heh po co mam to robić? Wiek? Tu chodzi o tą Twoją "mentalność", zakładasz temat pisząc "Właściwie on niepokojąco zbliża się do poziomu kupy". Przemądrzały Jasiu15, robi to specjalnie, by się dowartościować, pokazać swój cięty język. Ten temat jest stworzony by się wyzywać. Gimbusek

ocenił(a) film na 5
Siara_90

Rozumiem, po prostu boli cie negatywna opinia o filmie, ktory lubisz. Czy gdyby ktos rownie lakonicznie napisal o nim w pochwalnym tonie tez nazwalbys go przemadrzalym?

ocenił(a) film na 8
jasiu15

Jakby zrobił to w sposób tak idiotyczny jak Ty, czemu nie? Wytłumacz mi o co chodzi w tym zdaniu! Jak coś może się zbliżać do poziomu kupy? Chyba chodzi Ci o to, że nowsze filmy, o podobnej tematyce, może nawet i lepsze, zaniżają jakąś pewną wartość tego filmu, tak? Lakonicznie to Ty sobie na sprawdzianach pisz, a nie zakładając dyskusję. Ty mnie obraziłeś już w samym TEMACIE! Co Ty sobie myślisz, że jak komuś się podoba ten film to uległ wpływowi gównianej TV. Lubię ten film i widziałem go pierwszy raz w TV, za dzieciaka, bo gdzie go miałem zobaczyć?! Sam fakt, że człowiek jest zalogowany na takim portalu świadczy o chęci wybiegania poza ramy TV. Ty mały ignorancie!

ocenił(a) film na 5
Siara_90

Smieszy mnie wytykanie wieku (tekst o sprawdzianach)... Tym bardziej, ze trafiles na osobe starsza od siebie. Po co to?

ocenił(a) film na 8
jasiu15

Może i tak jest, gorzej dla Ciebie... Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
jasiu15

Po prostu ludzie zapomnieli spytać takiego ynteligenta i szpecjalistę jak Ty, czy może im się ten film spodobać zanim ocenili.

ocenił(a) film na 5
exocet158

Wystarczylo zajrzec na imdb, ja zawsze tak robie i wiem jak mam ocenic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones